1.Kūlana Haʻahaʻa Loa
Hiki ke hoʻololi ʻia ke kiʻekiʻe haʻahaʻa loa o ka papa hana ophthalmology i 500mm. ʻO ka ʻōnaehana hoʻokele electromagnetic kaulana he paʻa, hilinaʻi a ʻaʻohe walaʻau i ka wā e hana ana. ʻO ia ke koho maikaʻi loa no ka ophthalmology a me ke ʻoki kino ENT.
2.Papa Poʻo Wehe ʻia
He maʻalahi ke kaohi ʻana i ka papa poʻo wehe ʻia e nā mīkini hana.
ʻO ke ʻano concave ma waenakonu o ka uluna headboard e kū i nā koi ergonomic.
3. ʻIli ākea
Hiki i ka laulā o ka ʻili ke hiki i 550mm, e ʻae ana i ka mea maʻi e moe ma luna me ka ʻoluʻolu
4. Kuapo wāwae palupalu
Hiki ke hoʻoponopono ʻia ke kihi o ka papa hope a me ka papa wāwae ma o ke kuapo wāwae, kahi mea kūpono i ke kauka e hoʻoponopono i ke kūlana o ka mea maʻi i ke kūlana kūpono loa i ka wā o ka hana ophthalmology.
5. Petal Brake
ʻOi aku ka wikiwiki o nā paleki pedal mechanical, maʻalahi, palekana a hilinaʻi hoʻi.
6. Noho Kauka Koho
Hiki i ka noho kauka ke hoʻoponopono i nā hoʻomaha lima, nā hoʻomaha hope a me ke kiʻekiʻe o ka noho.
Nā palena
| Mea Hoʻohālike | Papa Hana Ophthalmic Uila TDG-2 |
| Ka lōʻihi a me ka laulā | 2080mm * 550mm |
| Kiʻekiʻe (I luna a i lalo) | 700mm / 500mm |
| Papa Poʻo (I luna a i lalo) | 45°/ 90° |
| Papa Hope (I luna a i lalo) | 45°/ 20° |
| Papa Wāwae (I luna a i lalo) | 45°/ 20° |
| Paheʻe Paepae | 300mm |
| ʻŌnaehana uila-motika | Jiecang |
| Uila uila | 220V/110V |
| Alapine (frequency) | 50Hz / 60Hz |
| Ka Paʻa Mana | 1.0 KW |
| Pākahiko | ʻAe |
| Moena | Moena Hoʻomanaʻo |
| Mea Nui | 304 kila kila |
| Ka Mana Hoʻouka Kiʻekiʻe Loa | 200 KG |
| Palapala hoʻokō | 1 Makahiki |
Nā Mea Hana Maʻamau
| ʻAʻole. | Inoa | Nā nui |
| 1 | ʻO ke koʻokoʻo hoʻokomo | 1 Set |
| 2 | Papa lima | 1 Pālua |
| 3 | Pā Mea Hana | 1 Set |
| 4 | Hoʻopaʻa Paʻa | 1 Set |
| 5 | Moena | 1 Set |
| 6 | Kuapo wāwae | 1 Set |