Hoʻohana ka papa hoʻokolokolo gynecological uila FD-G-1 i nā mea ikaika kiʻekiʻe a kūpaʻa i ka pala, kahi e kūpono ai i ka hoʻomaʻemaʻe a me ka disinfection i kēlā me kēia lā o ka haukapila.
Hiki ke hoʻololi ʻia ke kiʻekiʻe o ka ʻili o ka papa hoʻokolokolo, ke kihi o ka papa hope a me ka papa wāwae ma o ke kuapo wāwae.
Ua piha nā mea pono, a aia nā hoʻomaha poʻohiwi, nā kaula poʻohiwi, nā kaula pulima, nā lima, nā hoʻomaha wāwae, a me nā kīʻaha lepo me nā kānana ma ke ʻano maʻamau.
Hoʻohana ke kumu o ka papa hoʻokolohua gynecology i kahi ʻano U-ʻano, kahi e hāʻawi ai i kahi neʻe wāwae a me nā wāwae no ka hana o kēlā me kēia lā a ke kauka.
ʻO kēia moena hoʻokolohua gynecological lapaʻau, ʻaʻole kūpono wale no nā hoʻokolohua gynecological, akā no ka urology kāne
1.Moena Huʻa ʻOle
Hoʻohana ka moena hoʻoheheʻe ʻana o ka papa hoʻokolokolo gynecological uila i ka ʻenehana hoʻohua seamless hou loa, kahi e hoʻomaikaʻi nui ai i ka ʻoluʻolu no ka mea maʻi.
2.Mea kū'ē i ka palaho
Hana ʻia nā uhi a pau o ka papa hoʻokolokolo gynecological uila i nā mea kiʻekiʻe loa, he kūpaʻa i ka corrosion, maʻalahi e hoʻomaʻemaʻe a disinfect.
3. Kuapo wāwae
Hoʻolako ʻia me kahi kuapo wāwae, hoʻokele maʻalahi i nā neʻe like ʻole o ka papa hoʻokolokolo obstetric.
4.Nā Mea Hana Kūpono
Ma waho aʻe o ka hoʻomaha poʻohiwi maʻamau, loaʻa pū kekahi koho no nā kaula poʻohiwi, nā lima, nā hoʻomaha wāwae, nā pedal wāwae, ke pola ʻōpala, ke kukui hoʻokolokolo gynecological a i ʻole ka noho kauka.
Nā palena
| HoʻohālikeMea | Papa Hoʻokolokolo Gynecological Uila FD-G-1 |
| Ka lōʻihi a me ka laulā | 1800mm * 550mm |
| Kiʻekiʻe (I luna a i lalo) | 950mm / 680mm |
| ʻO Trendelenburg / Trendelenburg Hoʻohuli | 14°/ 17° |
| Papa Hope (I luna a i lalo) | 60°/10° |
| ʻŌnaehana uila-motika | Jiecang |
| Uila uila | 220V/110V |
| Alapine (frequency) | 50Hz / 60Hz |
| Ka Paʻa Mana | 1.0 KW |
| Pākahiko | ʻAe |
| Moena | Moena humuhumu ʻole |
| Mea Nui | ʻABS |
| Ka Mana Hoʻouka Kiʻekiʻe Loa | 150 KG |
| Palapala hoʻokō | 1 Makahiki |
SkūlanaNā mea komo
| ʻAʻole. | Inoa | Nā nui |
| 1 | Kākoʻo lima | 1 pālua |
| 2 | Pā wāwae | 1 Set |
| 3 | Moena | 1 seti |
| 4 | ʻAu lima | 1 pālua |
| 5 | Kuapo wāwae | 1 Set |