Hoʻohana nui ʻia ka papa ʻaina obstetric FD-G-2 no ka hānau keiki ʻana, ka hoʻokolokolo ʻana i ka gynecology a me ke hana ʻana.
Hana ʻia ke kino, ke kolamu a me ke kumu o ka papa hoʻouna uila i ke kila kila 304, he kūpaʻa i ka pala a maʻalahi hoʻi e hoʻomaʻemaʻe.
Hiki ke wehe ʻia nā papa wāwae, kahi mea e kōkua ai i ka hoʻōla ʻana ma hope o ka hana.
ʻŌnaehana mana pālua, ʻaʻole wale ma o ka mana mamao lima, akā ma o ke kuapo wāwae hoʻi.
Nā mea pono piha, maʻamau me ke kākoʻo wāwae, nā pedals, ka poho lepo me ke kānana, a me ke kukui hoʻokolokolo gynecological koho.
ʻAʻole wale ke kumu ʻano U e kūpono i ke kūpaʻa o ka papa hana, akā hāʻawi pū i kahi wāwae kūpono no ke kauka e hōʻemi i ka luhi.
1.ʻŌnaehana Mana Pālua
Hana ka mea hoʻokele lima a me ke kuapo wāwae i ka mana lua e hōʻoia i ka palekana o ka hana a hoʻomaopopo i nā kūlana like ʻole.
2. Pā wāwae hiki ke wehe ʻia
ʻO ka papa wāwae wehe ʻia o ka papa hoʻouna uila e hoʻomaʻamaʻa i ka hoʻomaha postoperative a hōʻemi i ka ʻeha postoperative
3.304 Kila kila
Hana ʻia nā uhi a pau o ka papa hana gynecology me ke kila kila 304 kiʻekiʻe. Paʻa, maʻalahi e hoʻomaʻemaʻe a hoʻopau i ka maʻi.
4. Kumu ʻano U
ʻO ke kumu U-ʻano o ka papa obstetric gynecology ʻaʻole wale ia e hoʻonui i ka wahi pili ma waena o ke kumu a me ka honua a hoʻolilo iā ia i ʻoi aku ka paʻa, akā hāʻawi pū i ka lawa o ka wāwae no ka hana a nā limahana lapaʻau e hōʻemi i ka luhi.
5. Nā Mea Hana Kūpono
Ma waho aʻe o ke koʻokoʻo poʻohiwi maʻamau, nā kaula poʻohiwi, nā lima, nā koʻokoʻo wāwae, nā pedal wāwae, ke pola ʻōpala, a me ke kukui hoʻokolokolo gynecological he koho nō hoʻi.
Pnā anamika:
| HoʻohālikeMea | Papa Hoʻouna Uila FD-G-2 |
| Ka lōʻihi a me ka laulā | 1880mm*600mm |
| Kiʻekiʻe (I luna a i lalo) | 940mm/ 680mm |
| Papa Hope (I luna a i lalo) | 45 °10 ° |
| Papa Noho (I luna a i lalo) | 20° 9° |
| Papa Wāwae i waho | 90° |
| Uila uila | 220V/110V |
| Alapine (frequency) | 50Hz / 60Hz |
| Pākahiko | ʻAe |
| Ka Paʻa Mana | 1.0 KW |
| Moena | Moena humuhumu ʻole |
| Mea Nui | 304 kila kila |
| Ka Mana Hoʻouka Kiʻekiʻe Loa | 200kg |
| Palapala hoʻokō | 1 Makahiki |
SkūlanaNā mea komo
| ʻAʻole. | Inoa | Nā nui |
| 1 | Kākoʻo lima | 1 pālua |
| 2 | ʻAu lima | 1 pālua |
| 3 | Pā wāwae | 1 ʻāpana |
| 4 | Moena | 1 seti |
| 5 | Pā ʻōpala | 1 ʻāpana |
| 6 | Hoʻopaʻa Paʻa | 1 Pālua |
| 7 | ʻO ke koʻokoʻo kuli | 1 Pālua |
| 8 | Hehi wāwae | 1 Pālua |
| 9 | Mea Hoʻokaʻawale Lima | 1 ʻāpana |
| 10 | Kuapo wāwae | 1 ʻāpana |