1. ʻŌnaehana Kāmela
Kāmela i kūkulu ʻia, ʻaʻohe pono e kau iā ia me nā lima ʻē aʻe.
2. Hopu a hāʻawi kēia kukui lumi hana i nā kiʻi me ka wikiwiki a me ke ʻano kiʻekiʻe. Ma muli o ka 10X optical zoom, hiki ke nānā ʻia nā kiʻi mai kēlā me kēia ʻaoʻao.
3. Hiki i kēia kukui lumi hana ke hoʻopaʻa i ke ʻoki kino. Hiki ke hoʻohana ʻia no nā kumu hoʻomaʻamaʻa a me ke aʻo ʻana.
ʻŌnaehana Nānā
1. Ma ka hoʻolaha ʻana i ka hana, hiki i ke kukui lumi hana LEDD500700C+M ke ʻae i nā limahana o ke keʻena lapaʻau e hahai i kāu holomua me ka ʻole o ka uhaki ʻana i ke kahua sterile.
2. Hāʻawi ke kukui o ka lumi hana me ke kāmela i kūkulu ʻia a me ka monitor i kahi hiʻohiʻona kiʻekiʻe ʻē aʻe o ke poʻo ʻokiʻoki i hiki i kāu hui ʻokiʻoki ke kaʻana like i nā kaʻina hana ʻokiʻoki ma ka honua holoʻokoʻa.
Palenas:
| Kāmela | |
| Hoʻoholo | 210 megapixel 1920(H)X 1080(V) |
| ʻAno kamaʻilio | RS232 |
| Nā kaʻina hana kamaʻilio | HITACHI / SONY VISCA |
| Mea hoʻohui | LVCMOS-36pFPC(YCbCr 4:2:2)kūlike 110/LVDS 30P |
| ʻAno sensor | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| ʻAno scan | Nānā Holomua |
| ʻŌnaehana Ao a me ka Pō | Kala/ʻeleʻele a me ke keʻokeʻo/akomi |
| Ka hoʻomālamalama iki ʻana | kala:0.1Lux ʻeleʻele a me keʻokeʻo:0.01Lux |
| ʻAno hoʻonohonoho | hoʻohui like |
| Hoʻopuka wikiō | hōʻailona kikohoʻe |
| SNR | ≥50dB (AGC OFF) |
| Aniani | |
| ʻIRCUT | Ka hoʻololi ʻakomi kānana pālua IRCUT |
| Nā aniani maka | 10X f=5mm~50mm |
| kihi kahua | H:51.8°(K)~5.86°(T) V:39.1°(K)~4.4°(T) |
| Hana | |
| ʻano hōʻike | A/M |
| kaulike keʻokeʻo | ʻAkomi |
| ʻAno Hoʻoikaika | A/M |
| loaʻa ka mana | A/M |
| Hopena Kiʻi | ʻAkomi/kala/ʻeleʻele a keʻokeʻo/maikaʻi ʻole |
| hana hoʻohālike | Kākoʻo (aniani ākea + aniani kū) |
| nā hoʻololi kiʻi | Kākoʻo |
| ʻAno loli ākea | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| pani uila | 1/30s~1/10,000s |
| lakio hoʻohālikelike | Hoʻololi ʻia |
| hoʻopiha piha ʻana | Hoʻololi ʻia |
| Hana anti-noe | Kākoʻo |
| Palena | Kākoʻo |
| Nā kikoʻī maʻamau | |
| Nā Ana | 38.6(W)* 41(H)* 64.6(L)mm |
| Mahana Hana/Haumākū | ﹣10℃~50℃, 10% RH ~ 60% RH |
| Ka mahana/haumākū o ka mālama ʻana | ﹣20℃~60℃, 10% RH ~ 80% RH |
| lako ikehu | DC 12V ± 10% |
| ka hoʻohana ʻana i ka mana | 3.5W MAX |
| Kaumaha ʻupena | 110g |
Nānā
| Palena Nui | |
| Ka nui o ka pale | 21.5' |
| ʻAno kukui hope | LED |
| Wahi Hōʻike | 475.2mm(W)×267.3mm(H) |
| Lākiō ʻAno | 16:9 |
| Hoʻonā Kiʻekiʻe Loa | 1920×1080 |
| Hōʻike Waihoʻoluʻu | 16.7M |
| Pika Kiʻi | 0.2475(H)×0.2475(V) |
| ʻĀlohilohi | 300cd/ʻAʻole maopopo |
| ʻOkoʻa Kiʻi | 1500:1 |
| Ke kihi nānā | 850/850/750/650 |
| Ka Manawa Pane | 8MS |
| Alapine (frequency) o ke kahua | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Hoʻokomo a me ka hoʻopuka | |
| SDI IN | 1 |
| SDI I WAHO | 1 |
| AV IN | 22(2×BNC) |
| AV OUT | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| Hoʻokomo VGA | 1 |
| Hoʻokomo HDMI | 1 |
| Hoʻokomo YPbPr/YCbCr | 3(3×BNC) |
| Hoʻokomo RS232 (koho) | 1 |
| Hoʻokomo leo | 1 |
| Hoʻopuka leo | 1 |
| ʻŌnaehana kala | PAL / NTSC / SECAM |
| ʻOSD | |
| ʻŌlelo | Kina/Pelekania/Palani/Kelemānia/ʻĪkālia/Paniolo/ |
| Lako ikehu | |
| Mana | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Mana Kūpaʻa | 5W |