ʻElima mau pūʻulu hana nui ko ka papa hana uila TDG-1: ke kiʻekiʻe o ka ʻili moe hiki ke hoʻololi ʻia i ka uila, ke kīloi i mua a me hope, ke kīloi hema a me ka ʻākau, ke kiʻekiʻe o ka papa hope, a me ka paleki.
ʻO ke ʻano nani, ke kino, ke kumu, ke kolamu hāpai, a me nā ʻaoʻao ʻaoʻao o kēia hana uila ua hana ʻia me ke kila kila kiʻekiʻe, me ke kiʻekiʻe kiʻekiʻe, ke kūpaʻa i ka corrosion a me ka ikaika mechanical kiʻekiʻe.
Hoʻoponopono akamai i nā kūlana like ʻole o ka papa hana uila, me ka mana hoʻokahi pihi. Hoʻohana ia i ka mea hoʻoikaika uila LINAK, kahi mālie, pololei a haʻahaʻa ke kumukūʻai mālama. Hoʻolālā huila nui, mālie a anti-seismic decompression.
He kūpono kēia papa hana uila no nā ʻano hana like ʻole, e like me ke ʻoki ʻōpū, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorexic a me orthopedics, a pēlā aku.
1.AʻāwiliAnā hoʻoponoponowmeGas Snā pūnāwai
Ua lako pono ʻia nā hui o ka papa hope a me nā hui o ka papa ʻoihana uila TDG-1 me nā ʻano kākoʻo cylinder puna kinoea, e hana ana i nā hoʻoponopono like ʻole me ka mālie, ka mālie, a me ka haʻalulu ʻole, ʻoiai e pale pono ana i ke ʻano o ka hui a pale i ka hāʻule ʻana o ka mea maʻi.
2.Mea Hoʻoikaika Laina Uila LINAK
ʻO ka hoʻohana ʻana i ke koʻokoʻo paʻi uila e hoʻopau i ka pono o nā limahana lapaʻau e kaohi lima i ke kūlana o ka papa hana. Pono wale nō e paʻa i ka mana mamao, maʻalahi a mālama i ka hana. Ke hoʻohālikelike ʻia me ka mālama ʻana ma hope o ke kūʻai aku ʻana o ka papa hana hydraulic, hoʻemi nui ka papa hana uila i ke kumukūʻai mālama ma hope o ke kūʻai aku. I ka wā o ke kaʻina hoʻoponopono, hiki ke hoʻonoho pololei ʻia ke koʻokoʻo paʻi uila, a ʻo ke kaʻina hoʻoponopono he mālie loa.
3. Kumu ʻAno Y
Hoʻohana ke kumu moe i kahi hoʻolālā ʻano Y, ʻaʻole wale ia e kūlike me ka hoʻolālā ergonomic, hoʻonui i ke kūpaʻa o ka papa hana uila, akā hāʻawi pū i kahi wāwae manuahi no nā limahana lapaʻau, e ʻae ana i nā limahana lapaʻau e hoʻokokoke aku i ka mea maʻi.
4. Nā Mea Hana Kūpono
Ua hoʻolako ʻia me nā kaula poʻohiwi, nā kaula pulima, nā kaula wāwae, a me nā kaula kino e hōʻoia i ʻole e hāʻule nā maʻi ma lalo o ka anesthesia laulā i ka wā o ke ʻoki kino. Ua hoʻolako ʻia nā papa wāwae, nā hoʻomaha lima, nā kākoʻo kino a me nā kākoʻo wāwae me nā pads foam hoʻomanaʻo e hōʻoia i ka ʻoluʻolu o ka hana a me ke kahe maʻamau o nā wai kino i ka wā o ke ʻoki kino.
5. Lhoʻolālā caster arger
Ua hoʻolālā ʻia ke kumu o ka papa hana uila mechanical me nā casters nui (ke anawaena≥100mm), kahi mea hiki ke hoʻoneʻe ʻia. Piʻi aʻe nā casters i ka wā e hoʻōki ai, pili pono ke kumu moe meka honua, a maikaʻi ke kūpaʻa.
6. Pākahi i kūkulu ʻia
Inā pau ka mana, hiki i ka pila i kūkulu ʻia ke kākoʻo i 50 mau hana.
Pnā anamika
| HoʻohālikeMea | Papa Hana Uila TDG-1 |
| Ka lōʻihi a me ka laulā | 2050mm * 500mm |
| Kiʻekiʻe (I luna a i lalo) | 890mm/ 690mm |
| Papa Poʻo (I luna a i lalo) | 60°/ 60° |
| Papa Hope (I luna a i lalo) | 90°/ 17° |
| Papa Wāwae (I luna / I lalo / I waho) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Hoʻohuli Trendelenburg | 25°/ 11° |
| Ke Kiʻekiʻe ʻAoʻao (Hema a me ʻĀkau) | 20°/ 20° |
| Ke Kiʻekiʻe o ke Alahaka Pūpū | ≥110mm |
| Flex/ Reflex | Hana Hoʻohuihui |
| Papa Mana | Koho |
| ʻŌnaehana uila-motika | ʻO Linak |
| Uila uila | 220V/110V |
| Alapine (frequency) | 50Hz / 60Hz |
| Ka Paʻa Mana | 1.0 KW |
| Pākahiko | ʻAe |
| Moena | Moena Hoʻomanaʻo |
| Mea Nui | 304 kila kila |
| Ka Mana Hoʻouka Kiʻekiʻe Loa | 200 KG |
| Palapala hoʻokō | 1 Makahiki |
SNā Mea Hana Maʻamau
| ʻAʻole. | Inoa | Nā nui |
| 1 | Pale Anesthesia | 1 ʻāpana |
| 2 | Kākoʻo Kino | 1 pālua |
| 3 | Kākoʻo lima | 1 pālua |
| 4 | Kākoʻo wāwae | 1 pālua |
| 5 | Ka lima o ke alahaka puʻupaʻa | 1 ʻāpana |
| 6 | Moena | 1 Set |
| 7 | Mea Hoʻokaʻawale Lima | 1 ʻāpana |
| 8 | Laina Mana | 1 ʻāpana |