Hoʻohana ka papa hana uila TDY-1 i kahi ʻōnaehana hana motika push rod uila e hōʻoia i hiki iā ia ke hoʻopau i nā hoʻoponopono kūlana like ʻole i ka wā o ka hana, me ka hāpai ʻana i ka papaʻaina, ke kīloi i mua a me hope, ke kīloi hema a me ka ʻākau, ka pelu ʻana i ka papa hope a me ka unuhi ʻana.
He kūpono kēia papa hana uila multifunctional no nā ʻano hana like ʻole, e like me ke ʻoki ʻōpū, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorectal a me orthopedics, a pēlā aku.
1. Loaʻa i ka X-ray Scanning
Hiki ke hoʻohana ʻia ka papa ʻaina PFCC no ka nānā ʻana i ka X-ray i ka wā o nā hana. Hiki ke unuhi ʻia ka papa ʻaina uila TDY-1 ma mua o 300mm, e hāʻawi ana i kahi wahi hiʻohiʻona maikaʻi no ka lima C i ka wā o ke ʻoki ʻana, a hiki ke hoʻohana ʻia me nā pahu kiʻiʻoniʻoni X-ray.
2. ʻŌnaehana Mana Pālua Koho
Hāʻawi ka mea hoʻokele lima a me nā mana panel koho i ka pale pālua no ke ʻoki kino.
3. Pākahi hiki ke hoʻouka hou ʻia i kūkulu ʻia
Ua lako ka papa hana uila TDY-1 me kahi pākahiko hiki ke hoʻouka hou ʻia, hiki ke hoʻokō i nā pono o 50 mau hana. I ka manawa like, loaʻa iā ia kahi lako mana AC e hāʻawi i ka ikehu uila e hōʻoia i ka palekana loa.
4. Alahaka Kidney i kūkulu ʻia
ʻO ke alahaka lumbar i kūkulu ʻia, kūpono no nā kauka e hana i ke ʻoki bile a me nā puʻupaʻa
Nā palena
| Mea Hoʻohālike | Papa Hana Uila TDY-1 |
| Ka lōʻihi a me ka laulā | 2070mm*550mm |
| Kiʻekiʻe (I luna a i lalo) | 1000mm/ 700mm |
| Papa Poʻo (I luna a i lalo) | 45°/ 90° |
| Papa Hope (I luna a i lalo) | 75°/ 20° |
| Papa Wāwae (I luna / I lalo / I waho) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Hoʻohuli Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Ke Kiʻekiʻe ʻAoʻao (Hema a me ʻĀkau) | 15°/ 15° |
| Ke Kiʻekiʻe o ke Alahaka Pūpū | ≥110mm |
| Paheʻe Paepae | 300mm |
| Flex/ Reflex | Hana Hoʻohuihui |
| Papa X-ray | Koho |
| Papa Mana | Kūlana Maʻamau |
| ʻŌnaehana uila-motika | Jiecang |
| Uila uila | 220V/110V |
| Alapine (frequency) | 50Hz / 60Hz |
| Ka Paʻa Mana | 1.0 KW |
| Pākahiko | ʻAe |
| Moena | Moena Hoʻomanaʻo |
| Mea Nui | 304 kila kila |
| Ka Mana Hoʻouka Kiʻekiʻe Loa | 200 KG |
| Palapala hoʻokō | 1 Makahiki |
Nā Mea Hana Maʻamau
| ʻAʻole. | Inoa | Nā nui |
| 1 | Pale Anesthesia | 1 ʻāpana |
| 2 | Kākoʻo Kino | 1 pālua |
| 3 | Kākoʻo lima | 1 pālua |
| 4 | Kākoʻo poʻohiwi | 1 pālua |
| 5 | Kākoʻo wāwae | 1 pālua |
| 6 | Kākoʻo wāwae | 1 pālua |
| 6 | Ka lima o ke alahaka puʻupaʻa | 1 ʻāpana |
| 7 | Moena | 1 Set |
| 8 | Hoʻopaʻa Paʻa | 8 ʻāpana |
| 9 | Paʻa Hoʻopaʻa Lōʻihi | 1 pālua |
| 10 | Mea Hoʻokaʻawale Lima | 1 ʻāpana |
| 11 | Laina Mana | 1 ʻāpana |