Loaʻa i ka papa hana kelepona ʻo TDY-2 kahi moena kila kila piha 304 a me ke kolamu, maʻalahi e hoʻomaʻemaʻe a pale i ka haumia.
Ua māhele ʻia ka ʻilikai o ka papa ʻaina i 5 mau ʻāpana: ka ʻāpana poʻo, ka ʻāpana hope, ka ʻāpana puʻupuʻu, a me ʻelua mau ʻāpana wāwae hiki ke wehe ʻia.
Hiki ke unuhi ʻia ka papa hana kelepona ʻo TDY-2 ma kahi mamao o 340mm, e hāʻawi ana i kahi ʻike maikaʻi no ka lima-C i ka wā o ke ʻoki ʻana, a hiki ke hoʻohana ʻia me nā pahu kiʻiʻoniʻoni X-ray.
Papa poʻo hui pālua, papa wāwae hiki ke hoʻololi ʻia ma o ka pūnāwai kinoea. E hoʻohana i nā mīkini hoʻoheheʻe leo ʻole o ka lama Kelemania. Aia kekahi hoʻonohonoho hou hoʻokahi pihi, hoʻokahi pihi buckling a me nā hana anti-buckling he koho.
He kūpono kēia papa hana uila multifunctional no nā ʻoki kino like ʻole, e like me ke ʻoki ʻana o ka ʻōpū, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorectal a me orthopedics, a pēlā aku.
1.Papa poʻo hui pālua
Hiki i ka papa poʻo pālua o kēia papa hana uila ke hoʻololi manuahi i ke kiʻekiʻe o ke poʻo, e ʻae ana i ka mea maʻi e loaʻa kahi kihi poʻo ʻoluʻolu i ka wā e hana ana i nā hana ma nā kūlana like ʻole.
2. Hiki i ka Leg Plate ke lilo i Electric Control a i ʻole Gas Spring Control
Hiki ke hoʻomalu ʻia ka papa wāwae e kahi pūnāwai kinoea a i ʻole hiki ke hoʻonui ʻia i ka mana uila.
3. ʻŌnaehana Mana Pālua Koho
Hāʻawi ka mea hoʻokele lima a me nā mana panel koho i ka pale pālua no ke ʻoki kino.
4.Nā mea hoʻolei nui
Nā ʻōwili TENTE Kelemania i lawe ʻia mai, kūpaʻa i ke komo ʻana a mālie hoʻi.
5. Pākahi hiki ke hoʻouka hou ʻia i kūkulu ʻia
Ua lako ka papa hana uila TDY-2 me kahi pākahiko hiki ke hoʻouka hou ʻia, hiki ke hoʻokō i nā pono o 50 mau hana. I ka manawa like, loaʻa iā ia kahi lako mana AC e hāʻawi i ka ikehu uila e hōʻoia i ka palekana loa.
6.Koho Koho Hou Aʻe
Koho hoʻonohonoho hou hoʻokahi pihi, ka flexion maikaʻi a me ka hana flexion hoʻohuli.
Pnā anamika:
| HoʻohālikeMea | Papa Hana Uila Kelepona TDY -2 |
| Ka lōʻihi a me ka laulā | 2100mm * 550mm |
| Kiʻekiʻe (I luna a i lalo) | 1000mm/ 700mm |
| Papa Poʻo (I luna a i lalo) | 45° 90° |
| Papa Hope (I luna a i lalo) | 90°/ 17° |
| Papa Wāwae (I luna / I lalo / I waho) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Hoʻohuli Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Ke Kiʻekiʻe ʻAoʻao (Hema a me ʻĀkau) | 15°/ 15° |
| Ke Kiʻekiʻe o ke Alahaka Pūpū | ≥110mm |
| Paheʻe Paepae | 345mm |
| Flex/ Reflex | Hana Hoʻohuihui |
| Papa X-ray | Koho |
| Papa Mana | Kūlana Maʻamau |
| ʻŌnaehana uila-motika | Jiecang |
| Uila uila | 220V/110V |
| Alapine (frequency) | 50Hz / 60Hz |
| Ka Paʻa Mana | 1.0 KW |
| Pākahiko | ʻAe |
| Moena | Moena Hoʻomanaʻo |
| Mea Nui | 304 kila kila |
| Ka Mana Hoʻouka Kiʻekiʻe Loa | 200 KG |
| Palapala hoʻokō | 1 Makahiki |
Nā Mea Hana Maʻamau
| ʻAʻole. | Inoa | Nā nui |
| 1 | Pale Anesthesia | 1 ʻāpana |
| 2 | Kākoʻo Kino | 1 pālua |
| 3 | Kākoʻo lima | 1 pālua |
| 4 | Kākoʻo poʻohiwi | 1 pālua |
| 5 | Kākoʻo wāwae | 1 pālua |
| 6 | Kākoʻo wāwae | 1 pālua |
| 6 | Ka lima o ke alahaka puʻupaʻa | 1 ʻāpana |
| 7 | Moena | 1 Set |
| 8 | Hoʻopaʻa Paʻa | 8 ʻāpana |
| 9 | Paʻa Hoʻopaʻa Lōʻihi | 1 pālua |
| 10 | Mea Hoʻokaʻawale Lima | 1 ʻāpana |
| 11 | Laina Mana | 1 ʻāpana |