Hana ʻia nā uhi a pau i ke kila kila 304, maʻalahi e hoʻomaʻemaʻe a disinfect.
He kūpono ka mea fiber hoʻoili kukui kiʻekiʻe no ka hoʻohana ʻana i ka X-ray.
ʻO ka hoʻolālā moena i hoʻonui ʻia e hiki ai i nā mea maʻi ke moe ma ka papa ʻokiʻoki me ka ʻoluʻolu.
Hoʻohana ka papa hana electro-hydraulic TDY-G-1 i ka ʻōnaehana mana hydraulic holomua, nā kiwikā electromagnetic hilinaʻi a me nā pamu aila mai Taiwan mai, e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hana mālie a paʻa.
1.Ultra-haʻahaʻaPkūlana
2. Pā poʻo hui pālua
3.Bhana hewa-i loko o ka puʻupaʻaBkualono
4. Pākahi hiki ke hoʻouka hou ʻia i kūkulu ʻia
5. Nā Paleki Mekanika
| Mea Hoʻohālike | Papa ʻAila Uila-Hydraulic TDY-G-1 |
| Ka lōʻihi a me ka laulā | 2080mm * 550mm |
| Kiʻekiʻe (I luna a i lalo) | 820mm / 520mm |
| Papa Poʻo (I luna a i lalo) | 45°/ 90° |
| Papa Hope (I luna a i lalo) | 80°/ 20° |
| Papa Wāwae (I luna / I lalo / I waho) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Hoʻohuli Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Ke Kiʻekiʻe ʻAoʻao (Hema a me ʻĀkau) | 15°/ 15° |
| Ke Kiʻekiʻe o ke Alahaka Pūpū | 110mm |
| ʻŌnaehana uila-motika | ʻO Chaoger mai Taiwan mai |
| Uila uila | 220V/110V |
| Alapine (frequency) | 50Hz / 60Hz |
| Ka Paʻa Mana | 1.0 KW |
| Pākahiko | ʻAe |
| Moena | Moena Hoʻomanaʻo |
| Mea Nui | 304 kila kila |
| Ka Mana Hoʻouka Kiʻekiʻe Loa | 200 KG |
| Palapala hoʻokō | 1 Makahiki |
SNā Mea Hana Maʻamau
| ʻAʻole. | Inoa | Nā nui |
| 1 | Pale Anesthesia | 1 ʻāpana |
| 2 | Kākoʻo Kino | 1 pālua |
| 3 | Kākoʻo lima | 1 pālua |
| 4 | Kākoʻo poʻohiwi | 1 pālua |
| 5 | Kākoʻo wāwae | 1 pālua |
| 6 | Kākoʻo wāwae | 1 pālua |
| 7 | Ka lima o ke alahaka puʻupaʻa | 1 ʻāpana |
| 8 | Paʻa Hoʻopaʻa Lōʻihi | 1 pālua |
| 9 | Hoʻopaʻa Paʻa | 8 ʻāpana |
| 10 | Mea Hoʻokaʻawale Lima | 1 ʻāpana |
| 11 | Laina Mana | 1 ʻāpana |
| 12 | Hehi wāwae | 1 Pālua |