Hoʻohana ka papa hana hydraulic TDY-Y-1electric i ka ʻōnaehana hoʻoili hydraulic uila i lawe ʻia mai, kahi e pani ai i ka ʻenehana hoʻoili koʻokoʻo uila kuʻuna.
ʻOi aku ka pololei o ka hoʻoponopono ʻana i ke kūlana, ʻoi aku ka like a me ke kūpaʻa o ka wikiwiki o ka neʻe ʻana, a hilinaʻi a paʻa hoʻi ka hana.
Hoʻomaopopo ka waihona ʻano Y i ke kūpaʻa a me ka lawa ʻana o ka hakahaka no nā wāwae.
ʻO ka hana unuhi a me ka papa moe ʻike ʻia, i hoʻolako ʻia me ka lima-C, hiki ke hana i ke nānā ʻana i ke kino holoʻokoʻa.
ʻO ka ʻōnaehana mana pālua, me ka mana mamao lima, ua lako pū me kahi ʻōnaehana mana pilikia kolamu. Hāʻawi ka hana hoʻonohonoho hoʻokahi kī i ka pono hana a ke kauka.
He kūpono kēia papa hana electro-hydraulic i hoʻohui ʻia no nā ʻoki kino like ʻole, e like me ke ʻoki ʻana o ka ʻōpū, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorectal a me orthopedics, a pēlā aku.
1.ʻŌnaehana Mana Pālua
Loaʻa i ka papa hana TDY-Y-1 Electric-Hydraulic nā ʻano hoʻokele pālua, ʻo kekahi he mea hoʻokele uea, me ka hana hoʻonohonoho pae ʻakomi hoʻokahi kī. A ʻo kekahi he ʻōnaehana hoʻokele pilikia kolamu. ʻElua mau hoʻonohonoho o nā ʻōnaehana hana kūʻokoʻa me ka hana like e hōʻoiaʻiʻo ana e hiki i ka ʻōnaehana hoʻokele pilikia ke hana pono i ka wā e hāʻule ai ka mea hoʻokele uea, e hōʻoiaʻiʻo ana i ka hoʻohana palekana ʻana o ka papa hana.
2. Loaʻa no ka X-ray Scan
Hiki i ka papa ʻaina o ka papa uila-hydraulic OR ke hele i nā kukuna X-ray, a ua kau ʻia kahi ala alakaʻi ma ka ʻaoʻao lalo o ka papa ʻaina e lawe i nā pahu kiʻiʻoniʻoni X-ray.
3. Kūpono me ka lima C
ʻO 340mm ka neʻe ʻana o ka neʻe ʻana o ka uila ākea, e hāʻawi ana i kahi kūpono a kūpono hoʻi no ka lima-C, a hiki ke hana i ka X-ray o ke kino holoʻokoʻa me ka ʻole o ka hoʻoneʻe ʻana i ka mea maʻi.
4. Nā Pākahi Hoʻouka Hou
Ua lako ka papa hana ʻokiʻoki Electric-Hydraulic TDY-Y-1 me nā pila hoʻouka hou kiʻekiʻe, hiki ke hoʻokō i nā pono o ≥50 mau hana, e hōʻoia ana e hana ia me ka ʻole o kahi lako mana waho. ʻAʻole pono ka mālama ʻana i ka pila hoʻouka hou a hiki ke hoʻohana ʻia no ka manawa lōʻihi. I ka manawa like, hiki ke hoʻohana ʻia ka mana AC e hoʻolako i ka ikehu uila e hōʻoia i ka palekana loa.
5.Opihi ʻoleResetFponi ʻana
ʻO ka hana hoʻonohonoho hou hoʻokahi pihi hou e hoʻomaʻalahi i nā hana paʻakikī
Nā palena
| Mea Hoʻohālike | Papa Hana Uila-Hydraulic TDY-Y-1 |
| Ka lōʻihi a me ka laulā | 1960mm * 500mm |
| Kiʻekiʻe (I luna a i lalo) | 1090mm / 690mm |
| Papa Poʻo (I luna / I lalo / Hiki ke loli) | 60°/ 85°/0° |
| Papa Hope (I luna a i lalo) | 85°/ 40° |
| Papa Wāwae (I luna / I lalo / I waho) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Hoʻohuli Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Ke Kiʻekiʻe ʻAoʻao (Hema a me ʻĀkau) | 18°/ 18° |
| Ke Kiʻekiʻe o ke Alahaka Pūpū | 100mm |
| Paheʻe Paepae | 340mm |
| Kūlana ʻole | Hoʻokahi pihi, maʻamau |
| Flex/ Reflex | Hana Hoʻohuihui |
| Papa X-ray | Koho |
| Papa Mana | koho ʻole |
| Pihi hoʻōki pilikia | Koho |
| ʻŌnaehana uila-motika | ʻO Chaoger mai Taiwan mai |
| Uila uila | 220V/110V |
| Alapine (frequency) | 50Hz / 60Hz |
| Ka Paʻa Mana | 1.0 KW |
| Pākahiko | ʻAe |
| Moena | Moena Hoʻomanaʻo |
| Mea Nui | 304 kila kila |
| Ka Mana Hoʻouka Kiʻekiʻe Loa | 250 KG/ 300KG |
| Palapala hoʻokō | 1 Makahiki |
SNā Mea Hana Maʻamau
| ʻAʻole. | Inoa | Nā nui |
| 1 | Pale Anesthesia | 1 ʻāpana |
| 2 | Kākoʻo Kino | 1 pālua |
| 3 | Kākoʻo lima | 1 pālua |
| 4 | Kākoʻo poʻohiwi | 1 pālua |
| 5 | Kākoʻo wāwae | 1 pālua |
| 6 | Pā wāwae | 1 pālua |
| 7 | Ka lima o ke alahaka puʻupaʻa | 1 ʻāpana |
| 8 | Moena | 1 Set |
| 9 | Hoʻopaʻa Paʻa | 8 ʻāpana |
| 10 | Mana Mamao | 1 ʻāpana |
| 11 | Laina Mana | 1 ʻāpana |
| 12 | ʻAila hydraulic | 1 kini ʻaila |