ʻO ka papa hana gynecology TF Hydraulic, ke kino, ke kolamu a me ke kumu i hana ʻia me ke kila kila, me ka ikaika mechanical kiʻekiʻe, ke kūpaʻa i ka corrosion, a kūpono i ka hoʻomaʻemaʻe a me ka disinfection.
Hele mai kēia papa hana gynecology hydraulic me ka mea maʻamau me ka hoʻomaha poʻohiwi, ke kaula poʻohiwi, ka lima, ka hoʻomaha wāwae a me nā pedals, ka ipu lepo me ke kānana, a me ke kukui hoʻokolokolo gynecological koho.
Hiki ke hoʻoponopono ʻia ke kiʻekiʻe o ka papa hana gynecology hydraulic e nā pedals, a hiki ke hoʻoponopono ʻia ke kīloi o ka moena ma ka lulu ʻana i ka lima.
Ke hehi ʻia ka paleki, ua hoʻohaʻahaʻa ʻia ke kumu paʻa ma lalo o ka moena, kahi e hoʻonui ai i ka wahi pili me ka honua a hōʻoia i ke kūpaʻa o ka moena.
Hoʻohana nui ʻia ia no ka gynecology, obstetrics, urology, a me ka ʻoki kino anorectal.
1. Mea kila kila
ʻO ke kino nui, nā ʻaoʻao ʻaoʻao, ke kolamu hāpai a me ke kumu o ka papa hana gynecology hydraulic i hana ʻia me ke kila kila 304 kiʻekiʻe, me ka ikaika mechanical kiʻekiʻe, ke kūpaʻa i ka corrosion a me ka hoʻomaʻemaʻe maʻalahi.
2. ʻIli Pākaukau Laulā
Hiki i ka laulā o ka papa hana gynecology hydraulic ke hiki i 600mm, he mea aloha loa ia i nā poʻe o ke ʻano kino kikoʻī a hoʻomaikaʻi i ka hōʻoluʻolu.
3. Nā Mea Hana Kūpono
Ma waho aʻe o ke koʻokoʻo poʻohiwi maʻamau, nā kaula poʻohiwi, nā lima, nā koʻokoʻo wāwae, nā pedal wāwae, ke pola ʻōpala, a me ke kukui hoʻokolokolo gynecological he koho nō hoʻi.
4. Ka wāwae paʻa kū hoʻokahi
Hoʻonui ka wāwae paʻa papa hana kū hoʻokahi i ka wahi pili me ka honua a hōʻoia i ke kūpaʻa o ka gynecology hydraulic.
Nā palena
| Mea Hoʻohālike | Papa Hana Gynecology Hydraulic TF |
| Ka lōʻihi a me ka laulā | 1800mm * 600mm |
| Kiʻekiʻe (I luna a i lalo) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Hoʻohuli Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Papa Hope (I luna a i lalo) | 70°/ 11° |
| Uila uila | 220V/110V |
| Alapine (frequency) | 50Hz / 60Hz |
| Moena | Moena humuhumu ʻole |
| Mea Nui | 304 kila kila |
| Ka Mana Hoʻouka Kiʻekiʻe Loa | 173 KG |
| Palapala hoʻokō | 1 Makahiki |
SkūlanaNā mea komo
| ʻAʻole. | Inoa | Nā nui |
| 1 | Kākoʻo lima | 1 pālua |
| 2 | ʻAu lima | 1 pālua |
| 3 | Pā wāwae | 1 ʻāpana |
| 4 | Moena | 1 seti |
| 5 | Pā ʻōpala | 1 ʻāpana |
| 6 | Hoʻopaʻa Paʻa | 1 Pālua |
| 7 | ʻO ke koʻokoʻo kuli | 1 Pālua |
| 8 | Hehi wāwae | 1 Pālua |