Hana ʻia ka papa hana mechanical TS-1 i ke kila kila, nona ka ikaika mechanical kiʻekiʻe, ke kūpaʻa i ka pala a me ka hoʻomaʻemaʻe maʻalahi.
E hoʻoponopono i ke kiʻekiʻe o ka ʻili o ka moena e ka hoʻokele hydraulic, a e hoʻoponopono i ke kihi o ka papa wāwae hope me nā mea hana kōkua ʻē aʻe.
He paʻa ke kumu ʻano T o ka papa hana hydraulic a hiki ke hāʻawi i nā kauka e hana ana no ka manawa lōʻihi i kahi ākea no nā wāwae.
Aia ʻelua mau koho o ka pā wāwae hoʻohui a me ka pā wāwae māhele, kūpono no nā poʻe me nā pono o ka mea kūʻai aku like ʻole.
1.T Base
ʻO ke kumu ergonomic T-ʻano o ka papa hana lima ʻaʻole wale ke kūpaʻa maikaʻi a me ka neʻe maʻalahi, akā hāʻawi pū i nā kauka i kahi ākea wāwae e hōʻemi ai i ka luhi i ka wā hana lōʻihi.
2.Alahaka Kidney i kūkulu ʻia
Hiki ke piʻi aʻe ke alahaka lumbar i kūkulu ʻia ma 110mm, kahi mea kūpono no nā kauka e hana i ke ʻoki ʻana i nā puʻupaʻa.
3. Nā Mea Hana like ʻole
ʻO nā mea pono maʻamau e komo pū me ke kākoʻo poʻohiwi, ke kākoʻo poʻohiwi, ke kākoʻo kino, ka pale anesthesia, a me ke kākoʻo wāwae e hoʻomaʻamaʻa i nā hana like ʻole.
4. ʻŌnaehana Hoʻokiʻekiʻe Hydraulic
Hoʻokele ʻia e ka hydraulic, a hoʻoponopono ʻia ke kiʻekiʻe o ka ʻili o ka papa hana mechanical e ka pedal wāwae. Holo mālie a mālie hoʻi. Hiki iā ia ke hana maʻamau ʻoiai inā pio ka mana. No nā wahi me ka uila paʻa ʻole, hiki ke koho ʻia nā papa hana hydraulic.
5.Papa Wāwae Hoʻohui a i ʻole Papa Wāwae Māhele
Aia kahi mana maʻalahi o ka papa wāwae holoʻokoʻa, kūpono ke kumukūʻai. Aia kekahi papa wāwae i māhele ʻia, hiki ke hoʻoponopono ʻia i luna a i lalo, a hiki ke hoʻonui ʻia i waho e hoʻomaʻamaʻa i nā ʻokiʻoki lālā haʻahaʻa like ʻole.
Pnā anamika
| Mea Hoʻohālike | Papa Hana Mekanika TS-1 |
| Ka lōʻihi a me ka laulā | 1980mm*500mm |
| Kiʻekiʻe (I luna a i lalo) | 950mm/ 750mm |
| Papa Poʻo (I luna a i lalo) | 45°/ 90° |
| Papa Hope (I luna a i lalo) | 75°/ 30° |
| Papa Wāwae (I luna / I lalo / I waho) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Hoʻohuli Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Ke Kiʻekiʻe ʻAoʻao (Hema a me ʻĀkau) | 20°/ 20° |
| Ke Kiʻekiʻe o ke Alahaka Pūpū | ≥110mm |
| Moena | Moena Hoʻomanaʻo |
| Mea Nui | 304 kila kila |
| Ka Mana Hoʻouka Kiʻekiʻe Loa | 200 KG |
| Palapala hoʻokō | 1 Makahiki |
SNā Mea Hana Maʻamau
| ʻAʻole. | Inoa | Nā nui |
| 1 | Pale Anesthesia | 1 ʻāpana |
| 2 | Kākoʻo Kino | 1 Pālua |
| 3 | Kākoʻo lima | 1 Pālua |
| 4 | Hoʻomaha poʻohiwi | 1 Pālua |
| 5 | ʻO ke koʻokoʻo kuli | 1 Pālua |
| 6 | Hoʻopaʻa Paʻa | 1 Set |
| 7 | Moena | 1 Set |