He kūpono ka papa hana lima TY no ke ʻoki ʻana o ka ʻōpū a me ka thoracic, ENT, obstetrics a me gynecology, urology a me orthopedics, a pēlā aku.
Hana ʻia ke kiʻikuhi, ke kolamu a me ke kumu i ke kila kila, maʻalahi e hoʻomaʻemaʻe a kūpaʻa i ka pala.
Hoʻokiʻekiʻe ʻia a hoʻohaʻahaʻa ʻia ka papa hana mīkini me kahi pamu ʻaila pedal, kahi e holo mālie ai a palekana a hilinaʻi hoʻi. Hoʻokele ʻia nā neʻe ʻē aʻe a pau e nā kia mīkini.
Pono kēia papa hana hydraulic e pelu i lalo, lawe ʻia a wehe ʻia ka papa wāwae, a he maʻalahi hoʻi ke hoʻoponopono. Hoʻohana ia i kahi kumu ʻano T.
1.Hana Hoʻohuli
Hiki ke hoʻohuli ʻia ka papa hana lima i 360°, hiki i nā kauka ke hoʻoponopono i ke kihi e like me ko lākou kūlana i ka wā o ke ʻoki ʻana, kahi e hoʻonui nui ai i ka wahi hana i ka wā o ke ʻoki ʻana. (Koho)
2.Hoʻololi wikiwiki i ke kūlana Flex
Pono ka papa hana i 200°ka puka ʻana (flexion) ma luna o ka papa ʻaina i hoʻokahi manawa ma ka hoʻohana ʻana i ka lima, hiki ke hoʻohana ʻia e pani i ka hana o ke alahaka lumbar.
3. Papa ʻaina pālua
Pono ka papa ʻaina i ka papa ʻaina composite pālua-papa, ka coefficient absorption X-ray haʻahaʻa a me ka hopena hiʻohiʻona wehewehe kiʻekiʻe.
4. Mea kila kila
ʻO ke kiʻikuhi, ke kumu, ke kolamu hāpai, a me ka hale hoʻoili nui ua hana ʻia me ke kila kila 304, he maʻalahi ke hoʻomaʻemaʻe a holoi, kūpaʻa i ka waikawa a me ka pala, e hōʻoiaʻiʻo ana ʻaʻole ia e popo.
5. Hoʻoponopono Hydraulic a me Manual
ʻO ka hāpai ʻana a me ka hoʻohaʻahaʻa ʻana o ka papa hana hydraulic e hoʻohana i ke ʻano pamu ʻaila pedal, e holo mālie ana a palekana a hilinaʻi hoʻi. Hoʻokele ʻia nā neʻe ʻē aʻe a pau e ke poʻo hoʻoili mīkini.
Pnā anamika
| Mea Hoʻohālike | Papa Hana Lima TY |
| Ka lōʻihi a me ka laulā | 2020mm*500mm |
| Kiʻekiʻe (I luna a i lalo) | 1010mm/ 760mm |
| Papa Poʻo (I luna a i lalo) | 45°/70° |
| Papa Hope (I luna a i lalo) | 75°/ 15° |
| Papa Wāwae (I luna / I lalo / I waho) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Hoʻohuli Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Ke Kiʻekiʻe ʻAoʻao (Hema a me ʻĀkau) | 20°/ 20° |
| Ke Kiʻekiʻe o ke Alahaka Pūpū | ≥110mm |
| Moena | Moena Hoʻomanaʻo |
| Mea Nui | 304 kila kila |
| Ka Mana Hoʻouka Kiʻekiʻe Loa | 200 KG |
| Palapala hoʻokō | 1 Makahiki |
SNā Mea Hana Maʻamau
| ʻAʻole. | Inoa | Nā nui |
| 1 | Pale Anesthesia | 1 ʻāpana |
| 2 | Kākoʻo Kino | 1 Pālua |
| 3 | Kākoʻo lima | 1 Pālua |
| 4 | Hoʻomaha poʻohiwi | 1 Pālua |
| 5 | ʻO ke koʻokoʻo kuli | 1 Pālua |
| 6 | Hoʻopaʻa Paʻa | 1 Set |
| 7 | Moena | 1 Set |